Masz pytanie zadzwoń

lub napisz maila

22 652 20 20

792 999 666

505 833 003

astelefony@gmail.com

Zamów naszego kuriera

Zaoszczędzisz swój cenny czas oraz pieniądze.

Na czym ona polega?

Nasz kurier DPD odbierze od ciebie (z domu ,  biura ) przesyłkę z uszkodzonym urządzeniem i dostarczy do naszego serwisu w przeciągiu 24-48 godzin.My w tym czasie zajmiemy się naprawą twojego sprzętu a po naprawie nasz kurier równie szybko i bezpiecznie dostarczy naprawiony sprzęt pod wskazany prze ciebie adres.

Za naprawę zapłacisz przelewem lub za kurierowi przy odbiorze ,

koszt takiej wysyłki to 45zł w obie strony.

Wystarczy tylko jak zapakujesz urządzenie dołączysz do niego nasz formularz naprawy

( do pobrania poniżej )

i wyślesz na adres:

Astelefony.pl

ul. Żelazna 89

00-879 Warszawa

Zamów kuriera online klikając w poniższy przycisk

Nasze dane potrzebne do wpisania w formularzu DPD

 

   Numer Klienta (NUMKAT) 60066   

 

   NIP:524 224 81 14   

 

ePaper
Pobierz formularz naprawy , wypełnij go i zapakuj razem z uszkodzonym urządeniem

Przesyłka wysyłana z pomocą naszego kuriera jest standardowo ubezpieczona do kwoty 5000zł. Koszt przesyłki ubezpieczonej naszym kurierem to tylko 40zł w dwie strony przy płatności przelewem z góry lub 45zł w dwie strony przy płatności za pobraniem. Bezpieczeństwo przesyłki zapewnia firma DPD z którą współpracujemy kilka lat. Pamiętaj, aby wysyłane do nas urządzenie było bezpiecznie zapakowane, tzn. w sztywne pudełko kartonowe, zabezpieczone przed swobodnym przemieszczaniem się w pudełku  za pomocą foli bąbelkowej lub innego wypełniacza, a minimalna odległość urządzenia od każdej ze ścianek pudełka musi wynosić minimum 3cm. Przestrzeganie w/w wskazówek jest istotne, gdyż w przypadku uszkodzenia przesyłki zapakowanej niezgodnie z nimi, ubezpieczyciel odmówi wypłaty odszkodowania.

Po wypełnieniu formularza dostawy na stronie DPD pobierz i wypełnij poniższy formularz naprawy zapakuj wraz z urządzeniem i wyślij go do nas. My zajmiemy się naprawą twojego urządzenia oraz dostarczeniem po naprawie pod wskazany adres.